website design templates

© Copyright 2019 Workshopy s Mirandou Gray | Kontaktuj nás

Moon Mother Training Level 1

Workshop 15.-16.6.2019 | Lesná Záhrada

Workshop pre tie z vás, ktoré chcú byť svetlom aj pre iné ženy.

Moon Mother, v preklade aj Mesačná Matka, je žena, ktorá sa rozhodla, že na svojej ceste životom chce naďalej šíriť posolstvo ženskej sily a sprevádzať tak iné ženy k ich uzdraveniu. Je svetlom pre iné ženy. 

Miranda spája tieto ženy a spolu tak tvoria komunitu Moon Mothers. Ako Moon Mother budete súčasťou tejto celosvetovej komunity a spoločne sa tak môžete stretávať na celosvetových stretnutiach, vymieňať si znalosti a skúsenosti.

Byť Mesačnou Matkou znamená prinášať do každodenného života energie Božského Ženstva a tak spájať ostatné ženy do milujúceho a bezpečného kruhu.

Kľúčovým prvkom práce Moon Mother je aj praktizovanie Womb Blessing Attunement - Posvätné požehnanie ženského lona. Zakaždým, kedy žena dostane od vás toto požehnanie - tento dar, lieči sa zo starých blokov a jej napojenie na ženské energie sa viac a viac prehlbuje, preciťuje svoju ženskú silu a uzdravuje sa. Preto je aj Posvätné požehnanie ženského lona také dôležité - mení nás samotné a aj naše životy. Toto požehnanie býva často súčasťou aj ženských rituálov, napr. rituál menarché, žena - matka, rituál prechodu.

Na workshope zistíte, čo to znamená byť Mesačnou Matkou a naučíte sa pracovať s uzdravujúcou energiou Divine Femine - božským ženstvom. Naučíte sa rôzne techniky, ako pracovať so svojím telom a rukami, ako správne usmerňovať prúd tejto energie. 

Čakajú vás nabité dva dni s Mirandou Gray, ktorá tieto workshopy robí po celom svete už niekoľko rokov. Mnohé ženy cestujú do okolitých krajín, aby sa mohli stať Moon Mother. Teraz máme jedinečnú možnosť zažiť Mirandu tu na Slovensku.

Po absolvovaní workshopu dostanete certifikát Moon Mother podpísaný Mirandou Gray. 


 • Naučíte sa, ako pracovať s uzdravujúcou ženskou energiou
 • Naučíte sa veľké množstvo techník pre prácu s energiou
 • Prejdete si rôznymi meditáciami na napojenie na ženskú energiu
 • Miranda Gray Vám vyzdieľa svoje vyše 20-ročné znalosti
 • Stanete sa Moon Mother - Mesačnou Matkou
 • Budete mať prístup do celosvetovej komunity Moon Mothers

Organizátorom workshopov sú E-ZENY.SK

Naším zámerom je ponúknuť ženám inšpiráciu, podporu, poradenstvo, motiváciu a cenné informácie, ktoré môžete využiť pre svoje on-line podnikanie aj pre svoj osobný rast. Dávame dôraz na spoluprácu, vzájomné prepájanie a podporu žien na ceste za svojím snom. Príjemná ženská Energia, Emócie a vzájomná Empatia sú pre nás kľúčové, aj preto sme tak rady E-ženy. Podporujeme workshopy a konferencie, ktoré sú v súlade s naším zámerom, preto sme veľmi rady, že smieme byť organizátorom takejto vzácnej udalosti. 

Chcem sa prihlásiť

Early bird - 10% zľava na workshop do 10.4.2019


V uvedených cenách za workshopy nie je zahrnuté stravovanie a ani ubytovanie.
Možnosti ubytovania a stravovania nájdete tu: Ubytovanie a Stravovanie.  

-10% Red Moon Workshop

144
 • Cena za jednodňový workshop 14.6.2019 a využívanie priestorov v Lesnej Záhrade a tlmočnícke služby.
 • Pôvodná cena workshopu je 160€ a táto cena bude platiť od 10.4.2019.

-10% Moon Mother Training Workshop

€  265,5
 • Cena za dvojdňový workshop 15.-16.6.2019 (2 dni) a využívanie priestorov v Lesnej Záhrade a tlmočnícke služby.
 • Pôvodná cena workshopu je 295€ a táto cena bude platiť od 10.4.2019.

-10% Red Moon + Moon Mother Training

€  409,5
 • Cena za obidva workshopy 14.-16.6.2019 (3 dni) a využívanie priestorov v Lesnej Záhrade a tlmočnícke služby.
 • Pôvodná cena workshopu je 455€ a táto cena bude platiť od 10.4.2019.

Peniaze by nemali byť prekážkou v spoznávaní seba samej. Preto ak máte otázky ohľadom cien a možnosti platieb, kľudne nám napíšte na e-mail silvia_krizanova@yahoo.com

Prihlasovací formulár

Ako na to? 

 1. Výber workshopu - Vyber si jeden z workshopov (alebo rovno obidva :-)), ktorého sa chceš zúčastniť. Následne túto možnosť označ aj v registračnom formulári. 
 2. Vyplň prihlasovací formulár - Zadaj svoje údaje do formuláru nižšie. Nezabudni označiť možnosť ubytovania a stravovania
 3. Hotovo! - Stačí už len počkať na ďalšie inštrukcie, ktorú dostanete e-mailom. Platba za prihlásenie za workshop prebieha až po vystavení zálohovej faktúry z našej strany. Všetky ďalšie organizačné informácie budú komunikované prostredníctvom e-mailu. 

O MIRANDE GRAY

Miranda je vášnivá spisovateľka, duchovná učiteľka a facilitátorka workshopov o ženskej cyklickosti po celom svete. Skrz ženský cyklus pomáha nachádzať jedinečnosť každej ženy, povzbudzuje a usmerňuje ženy, aby vedeli narábať so svojou vlastnou cyklickou energiou a žili tak šťastný a naplnený život. Na Slovensku sú známe jej knihy Cyklická žena a Rudý měsíc.

Moon Mother Training

Ako vyzerá takýto workshop

Privítame ťa v nádhernom a kľudnom prostredí 

Miesto konania

Obidva workshopy prebiehajú v kľudnom prostredí výnimočnej Lesnej Záhrady, neďaleko mesta Senec. Viac info tu: Lesná Záhrada

Možnosť ubytovania

V prípade absolvovania dvojdňového workshopu alebo obidvoch workshopov je možné využiť možnosť ubytovania. Ubytovanie nie je zahrnuté v cene za workshop a info nájdete tu: Ubytovanie

Vegetariánske stravovanie

V Lesnej záhrade si nielen že pestujú veľa potravy sami, ale ešte k tomu aj chutne a zdravo varia. Stravovanie nie je zahrnuté v cene za workshop a info nájdete tu: Stravovanie.