site creation software

© Copyright 2019 Workshopy s Mirandou Gray | Kontaktuj nás

Red Moon

Workshop 14.6.2019 | Lesná záhrada

Workshop pre tie z vás, ktoré túžia dosiahnuť úspech ženským spôsobom. 

Žijeme v dobe, kedy ženy túžia niečo vo svojom živote zmeniť. Už sme sa totiž dokázali vyrovať mužom - ich výkonom a ich dosahovaniu cieľov. Pracujeme v tých istých firmách na rovnakých pozíciách. Avšak aj po tomto všetkom - stále nám niečo chýba. Snažíme sa rovnať mužom, pri čom si neuvedomujeme vlastnú ženskú silu. Panuje v nás presvedčenie, že byť ženou je skôr trestom ako výhrou a že menštruácia je niečo nečisté, niečo čo nám komplikuje život. Zabúdame, že práve naša menštruácia a ženský cyklus je to magické kúzlo, vďaka čomu sme také odlišné od mužov.

Náš cyklus funguje podobne ako príroda. Každé ročné obdobie má svoju esenciu a svoje dary. Vďaka týmto darom a jej premenlivosti dokáže príroda a všetko okolo nás fungovať tak dokonale, hoci tomu na prvý pohľad nerozumieme. A podobne je to so ženským telom. 

A preto vás srdečne pozývame na celodenný workshop pod vedením Mirandy Gray, ktorá má takéto workshopy po celom svete a teraz aj 1. krát na Slovensku. Budeme objavovať ženský cyklus a budeme sa učiť ako sa napájať na svoju ženskú podstatu, energiu, posvätné ženstvo. Čaká vás deň strávený v kruhu rovnako naladených žien. 

Naučíte sa, ako si lepšie uvedomovať svoj cyklus skrz svoje telo, dňa cyklu, snov, pocitov a reakcií na svet okolo nás. Dozviete sa, ako fungujú jednotlivé fázy ženského cyklu a ako s nimi pracovať v bežnom živote.

Tento workshop kombinuje mytológiu a prastarú múdrosť žien s praktickými krokmi v realite a to tak, aby v živote ženy prebehlo zahojenie všetkých rán a uzdravila sa. Workshop ponúka možnosť naučiť sa pracovať s energiami nášho lona, ktoré je zodpovedné za rovnováhu v našom živote - aby sme boli jemné, ale silné, otvorené ale nie zraniteľné. Tešíme sa na vás. 

 • Naučíš sa, ako funguje ženský cyklus - ako nás ovplyvňujú jednotlivé fázy cyklu, archetypy, aké dary nám prinášajú a ako tieto informácie používať v každodennom živote na vytvorenie vlastnej pohody v každom období.
 • Energetické vnímanie cyklu cez meditácie - spoločne prejdeme meditáciami a energetickými cvičeniami, kde budeme vnímať múdrosť a silu nášho cyklu a seba samej.
 • Zdieľacie cvičenia s rovnako naladenými ženami - spoločne medzi sebou budeme šíriť našu vlastnú múdrosť a preciťovať tak našu aktuálnu fázu.

Organizátorom workshopov sú E-ZENY.SK

Naším zámerom je ponúknuť ženám inšpiráciu, podporu, poradenstvo, motiváciu a cenné informácie, ktoré môžete využiť pre svoje on-line podnikanie aj pre svoj osobný rast. Dávame dôraz na spoluprácu, vzájomné prepájanie a podporu žien na ceste za svojím snom. Príjemná ženská Energia, Emócie a vzájomná Empatia sú pre nás kľúčové, aj preto sme tak rady E-ženy. Podporujeme workshopy a konferencie, ktoré sú v súlade s naším zámerom, preto sme veľmi rady, že smieme byť organizátorom takejto vzácnej udalosti. 

Chcem sa prihlásiť

Early bird - 10% zľava na workshop do 10.4.2019


V uvedených cenách za workshopy nie je zahrnuté stravovanie a ani ubytovanie.
Možnosti ubytovania a stravovania nájdete tu: Ubytovanie a strava.

-10% Red Moon Workshop

144
 • Cena za jednodňový workshop 14.6.2019 a využívanie priestorov v Lesnej Záhrade a tlmočnícke služby.
 • Pôvodná cena workshopu je 160€ a táto cena bude platiť od 10.4.2019.

-10% Moon Mother Training Workshop

€  265,5
 • Cena za dvojdňový workshop 15.-16.6.2019 (2 dni) a využívanie priestorov v Lesnej Záhrade a tlmočnícke služby.
 • Pôvodná cena workshopu je 295€ a táto cena bude platiť od 10.4.2019.

-10% Red Moon + Moon Mother Training

€  409,5
 • Cena za obidva workshopy 14.-16.6.2019 (3 dni) a využívanie priestorov v Lesnej Záhrade a tlmočnícke služby.
 • Pôvodná cena workshopu je 455€ a táto cena bude platiť od 10.4.2019.

Peniaze by nemali byť prekážkou v spoznávaní seba samej. Preto ak máte otázky ohľadom cien a možnosti platieb, kľudne nám napíšte na e-mail silvia_krizanova@yahoo.com

Prihlasovací formulár

Ako na to? 

 1. Výber workshopu - Vyberte si jeden z workshopov (alebo rovno obidva :-)), ktorého sa chcete zúčastniť. Následne túto možnosť označte aj v registračnom formulári. 
 2. Vyplň prihlasovací formulár - Zadajte svoje údaje do formuláru nižšie. Nezabudnite označiť možnosť ubytovania a stravovania
 3. Hotovo! - Stačí už len počkať na ďalšie inštrukcie, ktorú dostanete e-mailom. Platba za prihlásenie za workshop prebieha až po vystavení zálohovej faktúry z našej strany. Všetky ďalšie organizačné informácie budú komunikované prostredníctvom e-mailu. 

O MIRANDE GRAY

Miranda je vášnivá spisovateľka, duchovná učiteľka a facilitátorka workshopov o ženskej cyklickosti po celom svete. Skrz ženský cyklus pomáha nachádzať jedinečnosť každej ženy, povzbudzuje a usmerňuje ženy, aby vedeli narábať so svojou vlastnou cyklickou energiou a žili tak šťastný a naplnený život. Na Slovensku sú známe jej knihy Cyklická žena a Rudý měsíc.

Red Moon

Miranda vysvetluje, prečo je Red Moon taký dôležitý

Privítame ťa v nádhernom a kľudnom prostredí 

Miesto konania

Obidva workshopy prebiehajú v kľudnom prostredí výnimočnej Lesnej Záhrady, neďaleko mesta Senec. Viac info tu: Lesná Záhrada

Možnosť ubytovania

V prípade absolvovania dvojdňového workshopu alebo obidvoch workshopov je možné využiť možnosť ubytovania. Ubytovanie nie je zahrnuté v cene za workshop a info nájdete tu: Ubytovanie

Vegetariánske stravovanie

V Lesnej záhrade si nielen že pestujú veľa potravy sami, ale ešte k tomu aj chutne a zdravo varia. Stravovanie nie je zahrnuté v cene za workshop a info nájdete tu: Stravovanie